********
********
Baigiamasis darbas jau parašytas, teliko jį apsiginti prieš komisiją? Suprask, ko reikia, kad jaustumeisi užtikrintas ir įtikintum ją
Skelbimų nėra

Gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų katedros ištakos siekia 1922 metus.

Šiuo metu katedroje dirba 15 dėstytojų, kurie specializuojasi šiose studijų ir mokslo srityse: gelžbetonio irimo mechanika, gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų mechanika, gelžbetonio teorija, kompozitinės konstrukcijos ir jų skaičiavimo metodai, sluoksniuotųjų lenkiamų gelžbetoninių konstrukcijų tyrimas, betono ir gelžbetonio elgsena, veikiant ilgalaikėms apkrovoms ir gaisro temperatūroms, statybinių konstrukcijų automatizuoto projektavimo sistemos ir metodai, gelžbetoninės žiedinio skerspjūvio konstrukcijos, plonasienės ir erdvinės konstrukcijos, LR teritorinio planavimo ir statybos normavimo sistemos kūrimas ir kt.

Katedra turi gelžbetoninių ir mūrinių konstrukcijų laboratoriją, kurioje atliekami įvairūs konstrukcijų eksperimentiniai tyrimai.

Katedra kuruoja pirmosios pakopos studijų programą "Statybos inžinerija" (612H21002) ir antrosios pakopos "Statybos inžinerijos" (621H20003) programos specializaciją "Pastatų rekonstrukcija" bei "Statinių konstrukcijos" (621H21001)  programos specializaciją "Pastatų konstrukcijos".